Er staat een fonkelnieuwe update van Trikker voor u klaar op onze website: https://www.bluebits.be/Trikker_Install.aspx
Bestaande klanten worden in de komende week per mail op de hoogte gebracht.
Wat is er nieuw?
NIEUW – Situatieschema – De schaal van het situatieschema kan exact ingesteld worden.
NIEUW – Situatieschema – De grootte van symbolen op het situatieschema kan exact ingesteld worden. De tekst bij de symbolen blijft steeds even groot, ongeacht de ingestelde schaal of grootte.
NIEUW – Situatieschema – Er kunnen maatlijnen getekend worden op het situatieschema.
NIEUW – Situatieschema – Er kunnen lijnen in verschillende kleuren en diktes getekend worden op het situatieschema.
NIEUW – Situatieschema – Tijdens het tekenen van een deur kan met de rechtermuistoets snel het type deur ingesteld worden.
NIEUW – Situatieschema – Het volledige grondplan kan gedraaid worden.
NIEUW – Nieuw toesteltype: stoomoven
WIJZIGING – De symbolen ‘Aansluitpunt’ en ‘Nota (tekst)’ hebben een nieuwe eigenschap ‘Op Situatieschema’. Door deze op ‘Nee’ te zetten worden deze symbolen niet meer overgenomen op het situatieschema.
NIEUW – Bij de standaard kabeltypes werd XGB toegevoegd.
NIEUW – Situatieschema – Als tijdens het tekenen van lijnen of muren de CTRL-toets ingedrukt wordt kan je enkel recht tekenen (horizontaal of verticaal).
NIEUW – Situatieschema – Geïmporteerde plans kunnen vergrendeld worden zodat ze niet meer per ongeluk verschoven of geselecteerd kunnen worden.
VERBETERING – Situatieschema – De kringletter wordt nauwkeuriger (dichter) bij de symbolen geplaatst.
VERBETERING – Eendraadschema – In de bibliotheek werden symbolen toegevoegd om sneller schakelingen met teleruptoren te kunnen tekenen (automaat + transformator, contact bij verlichting,…)
VERBETERING – Stopcontacten zonder aarding worden apart op de materiaallijst vermeld.
VERBETERING – Een transformator kan rechtstreeks op een automaat getekend worden zonder dat de optie ‘Vrij tekenen’ aangevinkt dient te worden.
VERBETERING – In sommige gevallen werden de kringen niet juist alfabetisch gesorteerd in de lijst met kringen.
VERBETERING – Bij het tekenen van rechthoeken en tekeningen maakt het niet meer uit of er eerst op de linkerbovenhoek geklikt wordt.
FOUTCORRECTIE – Wanneer (in zeer specifieke gevallen) een domoticamodule aangeklikt werd op het eendraadschema kon er een onverwachte fout optreden.
VERBETERING – Tekst werd onleesbaar klein op systemen met een hoge dpi (Windows 8.1: Schermresolutie > Tekst en andere items groter of kleiner maken > De grootte van alle items wijzigen)
FOUTCORRECTIE – Wanneer vanuit het eendraadschema een symbool op het situatieschema gezocht werd (“Zoek op SS”) dan werd soms een verkeerd paginanummer getoond.
FOUTCORRECTIE – Eendraadschema – Als je een eigenschap wijzigde en daarbij de toetsencombinatie CTRL-links/rechts gebruikte om naar een vorig/volgend woord te springen dan kon het zijn dat het geselecteerde symbool verplaatst werd.
Wat als er toch iets mis loopt?
We dragen kwaliteit en stabiliteit hoog in het vaandel. Mocht er toch iets mis lopen (al hopen we van niet ;-), meld het ons zeker! Via info@bluebits.be, G. 0495 21 52 93 of T. 03 488 61 87 – Via ‘Hulp op afstand’ kunnen we steeds het scherm van je pc mee overnemen om te bekijken wat er fout gaat…
32 reacties
Jeroen · 19/03/2015 op 15:52
Getest en ziet er goed uit! Doe zo verder!
De echte persoon!
De echte persoon!
Doen we! Suggesties blijven welkom 😉
Elektro Laaziz · 23/03/2015 op 15:52
Fantastisch programma en steeds upgedate for free!
Topie!
couteau dimitri · 23/03/2015 op 15:56
Er zitten enkele handige verbeteringen bij, keep up the good work !
Kim · 23/03/2015 op 16:12
Weer eens blij dat ik voor deze software heb aangeschaft. Doe zo verder!
donelek · 23/03/2015 op 16:12
al verschillende jaren een tevreden gebruiker van dit tekenprogramma.
Dank u Kurt
Ersa · 23/03/2015 op 16:27
Perfect 😉
tdvelectronics · 23/03/2015 op 16:57
doe zo verder, een zeer tevreden gebruiker
Mylle Marc · 23/03/2015 op 18:08
Valk-technics is een tevreden klant
Lemmens Werner · 23/03/2015 op 18:57
Zeer goed programma, steeds snelle en goede service.
Bedankt !!!
Niel Verhaeghe · 23/03/2015 op 19:14
Bedankt voor de prima update !
Sven · 23/03/2015 op 19:40
De dingens die het leven eenvoudiger maken.
Nog een zeer tevreden gebruiker.
Rombouts Manuel · 23/03/2015 op 20:03
Heel tevreden…hopelijk komt er nog wel iets meer aandacht voor uitbreidingen naar security systemen…
Grt
Anouschka v.o.f. · 23/03/2015 op 21:45
Fantastisch programma Kurt,
Ik werk reeds meerder jaren met trikker, en er ben zeer tevreden over.
Blijf zo verder doen!
ElecPro · 23/03/2015 op 22:07
Super update. Ben heel tevreden van deze programma en de service is TOP!
LERYBEL ELECTRO · 23/03/2015 op 23:04
Super, werken er reeds jaren mee. aanbevelingswaardig.
En dat doen we ook. Doe zo verder.
Algemene Electriciteitswerken Degryse Vincent · 24/03/2015 op 06:21
goed bezig
JL systems · 24/03/2015 op 06:26
Top tekenprogramma! Beste investering ooit! Ik wacht juist nog altijd op Mac versie… Heb maar 1 PC onder windows, en dat is enkel voor dit programma…
Merci Kurt!!
Stefaan Carlier · 24/03/2015 op 09:33
Proficiat Kurt, opnieuw gratis en beter ondersteund. Dank – wij raden het aan iedereen aan.
AGAMA · 24/03/2015 op 09:38
Je programma werkt voor ons prima!
Bedankt ook voor de snelle response op onze vragen.
electro-patrick · 24/03/2015 op 17:05
blijf zo verder doen top programma en gratis updates
EWS · 24/03/2015 op 21:24
Kurt,
EWS is een heel tevreden gebruiker! Merci.
EMT · 25/03/2015 op 08:11
goe bezig weer een verbetering.
grts
Elektro Niemegeers · 27/03/2015 op 12:10
Perfect en super service.
Bedankt Kurt.
Eric · 27/03/2015 op 19:19
Mooie verbeteringen bedankt!
ERC Patrick · 29/03/2015 op 11:49
Goed gedaan Kurt blijven hier een gelukkige klant en doe zo verder.
Groetjes
elekt.en bouwrenovatiewerken niek de baere bvba · 07/04/2015 op 16:32
Zeer tevreden met het programma en de vele updates. Al jaren een tevreden klant. Misschien eens denken aan de mogelijkheid om een voorblad te genereren zodat het echt een dossiertje wordt.
RVS · 26/04/2015 op 11:48
Wij zijn heel tevreden over de aankoop. Prima aanpassingen ook. 1 klein minpuntje misschien; dat het programma niet kan geïnstalleerd worden op Android of iPad.. Zou handig zijn om voorstellen te doen bij klanten.
David · 06/05/2015 op 19:38
Een zeer compleet programma , proficiat voor uw prestaties en uitstekende naservice . Hartelijke dank.
Zeynal · 22/09/2015 op 21:15
Zeer goed werking. Ik ben tevreden van programma.
Mvg Zeynal
reza · 29/04/2019 op 12:50
is deze perogeraam werkt met ipad 2018?
bedankt
De echte persoon!
De echte persoon!
Trikker kan enkel op Windows geïnstalleerd worden, niet op iPad…